TĖVELIŲ IR MOKSLEIVIŲ DĖMESIUI

Nuo 2017 m. rugsėjo 1 dienos toliau vykdysime neformaliojo vaikų švietimo programas: ,,Šokis – judėjimo laisvė’’ (vadovė Jurgita Padolskienė) ir ,,Muzikos, judesio ir vaidybos ugdymo programa ,,Meninės improvizacijos’’ (vadovė Rita Čižiūnienė). Kviečiame moksleivius, toliau plėtoti šokio ir muzikos meno kompetencijas, įdomiai ir aktyviai praleisti laisvalaikį Rečionių UDC pasirinktoje programoje. Visais iškilusiais klausimais kreiptis į centro direktorę Gražiną Buteikienę ( tel. 8-340-48518) arba elektroniniu paštu: recioniuudc@gmail.com. Jūs visada laukiami mūsų centre.

TĖVELIŲ IR MOKSLEIVIŲ DĖMESIUI

Rečionių UDC nuo 2017 metų vasario mėnesio planuojama toliau vykdyti neformaliojo vaikų švietimo programas. 2017 metais bus vėl vykdoma šokio programa „Šokis – judėjimo laisvė“ (vadovė Jurgita Padolskienė) ir „Muzikos judesio ir vaidybos ugdymo programa „Meninės improvizacijos“ (vadovė Rita Čižiūnienė). Kviečiame moksleivius, norinčius plėtoti šokio ir muzikos meno kompetencijas, įdomiai ir aktyviai praleisti laisvalaikį, dalyvauti pasirinktoje programoje. Dėl iškilusių klausimų ir informacijos kreiptis į centro direktorę tel. 8-340-48518 arba elektroniniu paštu: recioniuudc@gmail.com. Lauksime Jūsų pas mus Rečionių UDC.
TĖVELIŲ IR MOKSLEIVIŲ DĖMESIUI

Rečionių UDC nuo 2016 metų vasario mėnesio planuojama toliau vykdyti neformaliojo vaikų švietimo programas. Šiais metais bus vykdoma šokio programa „Šokis – judėjimo laisvė“ (vadovė Jurgita Padolskienė) ir „Muzikos judesio ir vaidybos ugdymo programa „Meninės improvizacijos“ (vadovė Rita Čižiūnienė). Kviečiame moksleivius, norinčius plėtoti šokio ir muzikos meno kompetencijas, įdomiai ir aktyviai praleisti laisvalaikį, dalyvauti pasirinktoje programoje. Dėl iškilusių klausimų ir informacijos kreiptis į centro direktorę tel. 8-340-48518 arba elektroniniu paštu: recioniuudc@gmail.com. Lauksime Jūsų pas mus Rečionių UDC.
Trumpas programų pristatymas

„Šokis –judėjimo laisvė“ – mokiniai ugdysis šokio meno ir bendrąsias kompetencijas, suteikiančias galimybę pozityvioje aplinkoje stiprinti fizinę ir psichinę savijautą, patirti judėjimo, kūrybos, saviraiškos džiaugsmą. Mokiniai teoriškai ir praktiškai susipažins su įvairiais šokio stilių judesiais, kurs, improvizuos, lavins dėmesį ir vaizduotę, tobulins kvėpavimo techniką.


„Muzikos judesio ir vaidybos ugdymo programa „Meninės improvizacijos“ – muzikos ir teatrinio ugdymo priemonėmis bus formuojamos mokinių vertybinės nuostatos, lavinami vokaliniai ir improvizaciniai gebėjimai. Užsiėmimų metu bus klausomasi muzikos kūrinių, žiūrimi draminiai pastatymai ir jie analizuojami. Kuriama ir improvizuojama.