Mes visi mylim Lietuvą

Naujienos
2019 vasario 16

Vasario 15 dieną šventę skirtą Lietuvos 101 metų gimtadieniui pažymėti pradėjo patys mažiausieji mūsų ikimokyklinės grupės vaikai. Jie savo meilę išreiškė skambiomis dainomis apie mūsų brangiąją Lietuvą. Koncerte skambėjo moterų ansamblio „Rečiona“ naujos dainos apie gimtinę, šoko Jurgitos Padolskienės vadovaujamos Rečionių UDC ir Taujėnų gimnazijos jaunosios šokėjėlės, eiles deklamavo Ritos Čižiūnienės NVŠ būrelio vaikai.

Didžiausia staigmena visiems buvo Janinos Stancikaitės-Strikienės atliekama Gyčio Paškevičiaus daina „Mano kraštas“, po kurios Janytė visus pakvietė bendrai dainai, kuri iš pradžių suskambėjo nedrąsiai, bet pabaigoje dainą traukė visa salė, nes žodžiai buvo matomi ekrane ir tokie visiems mieli ir žinomi...
Po koncerto vyko Rečionių bendruomenės naujo pirmininko rinkimai. Visi vienbalsiai pritarė Editos Kavaliukienės kandidatūrai. Taigi sveikinimai naujai išrinktai pirmininkei ir didelis ačiū Janytei Stancikaitei-Strikienei už praeitos kadencijos nuveiktus darbus ir šiltą bendruomenės narių suvienijimą.
Šventėms Anelė Stancikienė visiems padovanojo savo tapytų darbų parodą, kuria negalėjom atsidžiaugti, nes darbai tokie tikroviški ir kiekvienam sukelia savas emocijas. Ačiū Anele, visi linkim Tau daug sveikatos ir laukiam naujų darbų.

  • DSC02769
  • DSC02771
  • DSC02774
  • DSC02778